Get Adobe Flash player

Ortadağ Adak Kurban Satış Yeri

Ortadağ adak kurban satış yeri merkezi sağladığı üst düzey müşteri memnuniyetiyle çokça tercih edilmektedir. Günümüzde kesim işlemini gerçekleştiren güvenilir bir firma bulmak kolay olmamaktadır.  İslami usullere uygun bir şekilde kesim işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Ayrıca kurbanlık hayvanlar kesim işlemine uygun olmalıdır. Kurbanlık deve beş yaşında dana ise bir yaşını doldurmuş olmalıdır. Küçük baş hayvanlar ise en altı aylık olmalıdır. Bu şartlara dikkat edilerek kesim işlemi firma tarafından sağlanmaktadır. Diğer taraftan hijyen koşullarına uyulması için gerekli önlemler alınır.Akika, bağış, şükür ve kurbanlık olmak üzere her türlü işlemler uzman personeller aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.Tesis koşulların da önemli şart hijyenik koşulların sağlanmasıdır. Şehir dışında olan kimseler için vekalet verme imkanı bulunmaktadır.

 Ortadağ adak kurban satış yeri

Firma arz talep ilişkisini dikkate alarak hizmet vermektedir. Talebe göre farklı boyutlarda cinslerde hayvan kesimi yapılabilmektedir. Kesim işleminden sonra ihtiyaç halinde adrese teslim yapılabilir. Ayrıca firma ihtiyaç sahibi kurum ve kuruluşlara da erişme imkanına sahiptir. İsteğe bağlı olarak düzenli kırmızı et ihtiyacı firma tarafından karşılanabilmektedir. Belirli zaman aralıkların da kesim işlemi gerçekleştirilir. Sağlık ve taze etler verilen adreslere teslim edilir. Ayrıca Vanlı hayvan tedarik imkanı da firma tarafından sağlanmaktadır. Firma çalışanları hayvanların sağlıklı bir şekilde yetişmesi için gerekli önlemleri almaktadır. Aşılar zamanında yapılmakta ve kontroller uzman veterinerler tarafından yapılmaktadır. Üst düzey güvenilirlik sağlamak adına tesiste bir çok farklı alanlar da önlemler alınmaktadır. Ortadağ adak kurban satış yeri merkezleri uzun süredir faaliyette bulunmaktadır.

Firma uzman ekibi, kaliteli hizmet anlayışı ve ekonomik koşullarıyla tercih edilmektedir. Uygun maliyette kaliteli hizmet vermek amacıyla çalışmaktadır. Talep edilen hizmeti en kısa sürede layıkıyla yerine getirme politikasını benimseyerek yoluna devam etmektedir. Müşterilerine  7/24  erişim imkanı sunmaktadır.  Kurbanlık, adaklık, hayvanın cinsine ve ağırlığına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Talep edildikten sonra uygun bir fiyat analiziyle geri dönüş sağlanmaktadır.  Ortadağ adak kurban satış yeri merkezi bu hizmet anlayışla diğer firmalar arasından kolaylıkla sıyrılabilmektedir.  Birçok kişi tarafından tercih edilerek olumlu yorumlar almaktadır.