Get Adobe Flash player

Atalar Adak Kurban Satış Yeri

Atalar adak kurban satış yeri olarak Anadolu da kolaylıkla kesimi yapılan adak kurbanları durumunu büyükşehir de yaşatmaktayız. Uygun hijyen koşullarına sahip mekanımız ve tecrübeli ekibimiz sayesinde her aşamada sorunsuz hizmet alabilmektesiniz. Satış yerimize gelen müşterilerimize gözlemleri dâhilinde adak kurbanlarını kesmekteyiz. Başka bir şehirde olan müşterilerimiz için ise canlı internet bağlantısıyla hayvanınızı seçimi, kesimi ve kesilen kurbanınızın paketlenmesine kadar canlı olarak size izletmekteyiz. Her alanda kandırılmak istenen kişiler için güvenin çok önemli olduğu günümüzde bu uygulamalar sayesinde gönül rahatlığıyla ibadetlerini yerine getirebilmektedirler. Uzman ekibimizle birlikte Anadolu’dan getirip bütün sağlık kontrollerini yaptırmış olduğumuz kurbanlıklarımız aramış olduğunuz bütün özelliklere sahiptir.

         Atalar adak kurban satış yeri

Adaklık kurban seçiminde ve kurbanın kesiminde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu noktalar seçtiğiniz hayvanın adak kurbanı olarak sayılıp sayılmamasını belirlemektedir. Adak ya da kurbanınızın yaşına, kilosuna veya sakat olması durumuna dikkat ederek, gerekli olan sağlık ve genel koşulları sağlaması gerekmektedir. Atalar adak kurban satış yeri seçmiş olduğunuz kurbanınızı İslami koşullara uygun olarak kesip daha sonrasında sizlerin isteğine göre parçalama, paketleme ve dağıtma hizmetleri de sunmaktayız. Çok hassas bir konu olan adak kurbanı ibadetinizi yerine getirme konusunda bizleri tercih ederek her şeyin usulüne uygun olduğundan emin olabilirsiniz. Kesim konusunda da gerekli eğitimleri almış olan tecrübeli ekibimiz sayesinde her şey kurallarına uygun olarak yapılmaktadır.

            Alacağı kurbanın fiyatını değil de kesim koşullarını, şartların uygunluğunu göz önünde bulundurarak aklında hiçbir soru işaretinin kalmamasını isteyen müşterilerimizin olduğunu biliyor ve Atalar adak kurban satış yeri olarak müşterilerimizin bütçesini de düşünerek uygun fiyatlar sunmaktayız. Haftanın her günü sizlere hizmet sunmaktayız. Her bütçeye göre bulunan adaklık kurbanlarımızı teknolojik aletleri kullanarak ve doğru kesim yöntemleriyle kurallarına uygun bir şekilde kesimlerini yapmaktayız. Kesmiş olduğunuz adaklık kurbanınızı bağış yapmak istediğinizde de sizlere yardımcı olmaktayız. Paketleme işleminden sonra sizin belirlemiş olduğunuz, bağış yapmak istediğiniz yere götürerek sizler için gerekli makbuzu alıp size teslim etmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.