Get Adobe Flash player

Kaynarca adak kurban satış yeri

Kaynarca adak kurban satış yeri merkezi bir hayli kimseye hizmet sunmaktadır. Kurban işlemlerini yüksek kalite hizmet anlayışı içerisinde gerçekleştirilmektedir. Her türlü kurbanlık hayvan cinsini bünyesinde bulunmaktadır. Kurbanlık hayvanlar hijyenik ortamlarda yetiştirilip barındırılmaktadır. Kuruluş güvenliği sağlamak hesabına her türlü tedbiri içerisinde barındırmaktadır. Kurban sahiplerinin istekleri en kısa vakit da yerine getirilmektedir.  İsteğe göre adak, akika, şükür ve bağış kurbanı işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Şehir dışında bulunan kimseler için vekalet verilip kesim işlemi yapılabilmektedir.  Kesim işleminin yanı sıra canlı hayvan tedarik etmek de olasıdır. Kesim işleminden sonra isterse adrese teslim yapılabilmektedir. Ayrı olarak ihtiyaç sahibi kimselere de firma erişebilmektedir. Talebe yurtları, öğretmen haneleri, yetiştirme yurtları  vb. müessese ve kuruluşlara ulaşım olanağı firmanın sunduğu hizmetler arasındadır. 

Kaynarca adak kurban satış yeri

Kuran da “Adaklarını da yerine getirsinler.”(Hac, 22/29) ayet-i kerime bulunmaktadır. Kaynarca adak kurban satış yeri adakta gayenin Allah için olduğunu bilir. Bu yüzden aldığı sorumlulukları hassas bir şekilde yerine getiren çalışanlarımız Dini yükümlülüklere uygun bir adak kurban sunar. Hijyenik ortamda dualı bir şekilde kesimi yapılan kurbanlıkların paketlenmesi dâhil her mertebede yakından ilgilenmekteyiz. Adakta gaye Allah’ın memnunluğunu kazanmak olduğu için bu vaziyeti en iyi şekilde Allah’a sunmak istediğinizde yıllardır bu konuda hizmet veren firmamıza güvenebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz adaklığınızın sizlerin parasal gücünüzü aşmamalıdır. Adak adarken başka bir deyişle Allah’a söz verirken sözgelişi bir dana keseceğim demiş olabilirsiniz. Lakin dana kesmek için maddi gücünüz yeterli değilse koyun kesmenizin dinen hiçbir mahzuru yoktur.

Haftanın her günü Kaynarca adak kurban satış yeri sizlere hizmet sunmaktadır. Satış yerinde bulunan hayvanları Anadolu’nun köylerinden getirip, baytarlar ile hastalıkları kontrol edilerek uygun bulunan hayvanların tecrübeli bir kadro ile kesim işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Şayet değişik bir şehirde bulunuyor iseniz de bu vaziyetlerde vekâlet verilerek kesim işlemi yapılmakta ve hiç zaman kaybedilmeden size eriştirilmektedir. Her alanda olduğu gibi adaklık satışında da sizleri kandırmak isteyen, daha uygun fiyatlar sunarak alakanızı çekmeye çalışan yerler uygun ortama ve koşullara bağlı kalmadan kesim gerçekleştirmektedirler. Belirli olan koşullara dikkat ederek bütçenize göre uygun yeri seçmeniz çok ehemmiyetlidir. Bizi seçenek ettiğiniz için teşekkür ederiz.