Get Adobe Flash player

Gülsuyu adak kurban satış yeri

Gülsuyu adak kurban satış yeri her bütçeye uygun adak kurbanlarınızı bulabileceğiniz sizlere her mertebede yardımcı olan bir satış yeridir. Burada baytar kontrollerinden geçirmiş olduğumuz sıhhatli hayvanlarımızı sizlere satmaktayız. Satın almış olduğunuz adak kurbanınızı ihtiyaç duyulan koşullar altında kesimini yaparak parçalarına ayırmaktayız. Temiz ve hijyenik olan satış yerimizde kesilmiş olan adaklık kurbanınızın paketlemesini de yaparak sizlere teslim etmekteyiz. Paketleri teslim almak istemeyen, bizim ismimize dağıtımını gerçekleştirmemizi isteyen müşterilerimiz yerine yardıma muhtaç ve fakir ailelere dağıtımını da yapmaktayız. Adak kurbanını bağış yapmak isteyen müşterilerimiz için de istedikleri yere paketleri teslim edip, gerekli makbuzu alıp, adak kurbanının sahibine teslim etmekteyiz.

Gülsuyu adak kurban satış yeri

Adak veyahut kurbanlık hayvanlar netlikle hastalıklı olmamalıdır. Sıhhatli, iyi beslenmiş ve yaşını doldurmuş olmalıdır. Bu manada Gülsuyu adak kurban satış yeri olarak ihtiyaç duyulan koşulları yerine getirmiş olan hayvanları satıyoruz. Suadiye ve etraf kazalarda ihtiyacınız olan hayvanlar için bizi her vakit seçenek edebilirsiniz. Sene 365 günü hizmet vererek hayvan ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Bize telefon yoluyla erişebilir ya da Suadiye adak kurban satış yerimizi ziyaret edebilirsiniz. Satış yerimizde ahır ve otlaklar mevcuttur. Hayvanlarımızın bakım ve temizlikleri titizlikle yapılmaktadır. Tüm sıhhat kontrolleri de düzenli olarak sağlanmaktadır. İslami niyetinizin kabul olması için her türlü detaya ehemmiyet veriyoruz. Bu noktada titiz ve hassas davranıyoruz. Bölgemizde en emin satışçı olarak sizlerin güvenine yaraşamaya devam ediyoruz. Bunun için hayvan ihtiyaçlarınızı bizden tedarik edebilirsiniz. 

Firma uzman ekibi, kaliteli hizmet anlayışı ve ekonomik şartlarıyla tercih edilmektedir. Uygun fiyatta kaliteli hizmet vermek emeliyle çalışmaktadır. İsteyen hizmeti en kısa müddette layıkıyla yerine getirme siyasetini benimseyerek yoluna devam etmektedir. Müşterilerine  7/24  ulaşım olanağı sunmaktadır.  Kurbanlık hayvanın cinsine ve ağırlığına göre fiyatlandırma yapılmaktadır. İstedikten sonra uygun bir ücret tahliliyle geri dönüş sağlanmaktadır.  Gülsuyu adak kurban satış yeri merkezi bu hizmet anlayışla diğer firmalar arasından kolaylıkla sıyrılabilmektedir.  Bir hayli kişi tarafından seçenek edilerek pozitif açıklar almaktadır.