Get Adobe Flash player

Fikirtepe Adak Kurban Satış Yeri

Fikirtepe adak kurban satış yeri merkezi sunduğu kaliteli hizmet şartları ve güvenilir personeliyle çokça tercih edilmektedir. Firma farklı boyutlarda kurbanlık satış hizmetini sunmaktadır. Bunun yanında İslami şartlara uygun bir şekilde kesim işlemini gerçekleştirmektedir. Kurbanlık hayvanlar hijyenik ortamda yetiştirilip muhafaza edilmektedir. Her türlü kurbanlık ihtiyacı firma tarafından karşılanmaktadır. Gerek bağış gerek adak kurbanı olsun uygun esas ve usuller uygulanılarak hizmet verilmektedir.  Firma uzman personel kadrosu, güvenilir hizmeti ve ekonomik şartlarıyla rakiplerini geride bırakmaktadır. Uzun süredir faaliyet göstermekle birlikte geniş kapsamlı alanlarda hizmet vermeyi hedeflemektedir.  Hedefine ulaşmak için arz talep ilişkisini göz önünde bulundurmaktadır. 

Fikirtepe adak kurban satış yeri

Kurban kesimi titizlik ve hassasiyet gösterilmesini gerektiren bir işlemdir. Bu işlem için doğru ve güvenilir hizmet sunan firma müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmaktadır. Kurban kesim işleminden sonra talep edilirse adrese teslim yapılmaktadır. İhtiyacı olan kimselere firma tarafından ulaşılmaktadır. Öğrenci yurtları, Kuran kursları vb. kurum ve kuruluşlara erişim imkanı firmanın sunduğu hizmetler arasındadır. Kurbanlık hayvanların hijyenik ortamda kesilme firmanın dikkat ettiği unsurlardan bir tanesidir. Ayrıca kurbanlık hayvan seçiminde de dikkatli olunması gerekilmektedir. Kimi tecrübesiz personeller yaşını  doldurmamış, sakat veya adak olmaya uygun olmayan hayvanları kesim işlemine dahil edebilmektedir. Bu durumun yaşanmaması için firma tecrübeli personelleriyle hizmetini sürdürmektedir. Firma isteğe göre düzenli et ihtiyacını da karşılamaktadır. Belirli zamanlarda kesim işlemlerini gerçekleştirerek sağlıklı ve taze ete erişim imkanı sunmaktadır.  Fikirtepe adak kurban satış yeri merkezi 7/24 hızlı ve ekonomik hizmetiyle faaliyettedir.

Kaliteli ve güvenilir hizmetin yanı sıra ekonomik koşullar sunmak da önemlidir. Firmanın temel amacı yüksek kalite standartları eşliğinde hizmet vererek maliyetin minimum düzeye indirmektir. Bunun için geniş kapsamlı çalışmalar içerisinde bulunmaktadır.  Ayrıca en hızlı ve en kolay hizmeti vermek için de çalışmalarını sürdürmektedir.  Talep edilen kurbanlık hayvan doğrultusunda fiyat analizi yapılıp geri dönüş sağlanabilmektedir.  Ücretler kurbanlık hayvanın cinsine bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Fikirtepe adak kurban satış yeri hizmeti sağladığı kolaylıklar ve uygun fiyatlarla tercih edilmektedir.