Get Adobe Flash player

Bağlarbaşı adak kurban satış yeri

Bağlarbaşı adak kurban satış yeri olarak küçük baş ve büyük baş hayvan ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Değişik büyüklüklerde kurbanlıklar ve adak hayvanlar bünyemizde mevcuttur. Bilhassa Bağlarbaşı adak kurban satış yeri arayanlar bize erişebilirler. Her biri yerli ve natürel beslenmiş olan hayvanlarımız çok uygun ücretlerle satışa sunulmaktadır. Adak ve kurban kaidelerine uygun olan hayvanlarımız temizlik olarak da son derece hijyen tutulmaktadır. Hayvanlarımız doğal beslendikleri için yağ oranı düşük ve et oranı çok yüksektir. Lezzet itibariyle da tüm hayvanlarımız son derece kalitelidir.

Bağlarbaşı adak kurban satış yeri

Adaklık kurban seçiminde ve kurbanın kesiminde dikkat edilmesi şart olan noktalar vardır. Bu noktalar seçtiğiniz hayvanın adak kurbanı olarak sayılıp sayılmamasını belirlemektedir. Adak veyahut kurbanınızın yaşına, kilosuna veya sakat olması vaziyetine dikkat ederek, ihtiyaç duyulan olan sıhhat ve genel şartları sağlaması gerekmektedir. Bağlarbaşı adak kurban satış yeri seçmiş olduğunuz kurbanınızı İslami şartlara uygun olarak kesip daha sonrasında sizlerin isteğine göre parçalama, paketleme ve dağıtma hizmetleri de sunmaktayız. Çok hassas bir konu olan adak kurbanı kulluk görevinizi yerine getirme ile ilgili bizleri seçenek ederek her şeyin usulüne uygun olduğundan emin olabilirsiniz. Kesim konusunda da gerekli eğitimleri almış olan deneyimli ekibimiz sayesinde her şey kaidelerine uygun olarak yapılmaktadır.

Adaklık kurban seçiminde ve kesiminde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Adak ya da kurbanınızın yaşına, kilosuna veya sakat olması vaziyetine dikkat etmeden sağlık ve genel şartları sağlamayan şartlardaki kurbanları sizlere sunmamaktayız. Temiz ve sağlıklı ortama sahip Bağlarbaşı adak kurban satış yeri olarak helal kesim kaidelerine uygun olarak kesim yapmaktayız. Adak ve akika İslam dininde dilenen bir dua ve ya isteğin olması vaziyetinde verilen sözdür. Başka bir deyişle bir kulluk görev olarak yerine kazançlan bu görevin nasıl yapıldığı da çok ehemmiyetlidir. Kesim ile ilgili da ihtiyaç duyulan eğitimleri almış olan deneyimli ekibimiz sayesinde her şey kaidelerine uygun olarak yapılmaktadır. Seçmiş olduğunuz adaklık kurbanınız ile ilgili ayrıntılı bilgi vererek adak ve akika ya uygun olmasına dikkat eden adaklık kurban satış merkezimize siz değerli müşterilerimizi bekliyoruz.