Get Adobe Flash player

Hasanpaşa Adak Kurban Satış Yeri

Hasanpaşa adak kurban satış yeri merkezi birçok kimseye hizmet sunmaktadır. Kurban işlemlerini yüksek kalite hizmet anlayışı içerisinde gerçekleştirilmektedir. Her türlü kurbanlık hayvan cinsini bünyesinde bulunmaktadır. Kurbanlık hayvanlar hijyenik ortamlarda yetiştirilip barındırılmaktadır. Tesis güvenliği sağlamak adına her türlü önlemi içerisinde barındırmaktadır. Kurban sahiplerinin istekleri en kısa zaman da yerine getirilmektedir.  İsteğe göre adak, akika, şükür ve bağış kurbanı işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Şehir dışında bulunan kimseler için vekalet verilip kesim işlemi yapılabilmektedir.  Kesim işleminin yanı sıra canlı hayvan tedarik etmek de mümkündür. Kesim işleminden sonra talep edilirse adrese teslim yapılabilmektedir. Ayrıca ihtiyaç sahibi kimselere de firma ulaşabilmektedir. Öğrenci yurtları, öğretmen evleri, yetiştirme yurtları  vb. kurum ve kuruluşlara erişim imkanı firmanın sunduğu hizmetler arasındadır.

Hasanpaşa adak kurban satış yeri

Piyasada birden fazla kurban satış yeri merkezi bulunmaktadır. Bunların arasında firma üst düzey müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmeti ve tecrübeli uzman kadrosuyla kolaylıkla fark edilmektedir.  Kesim işlemi gerçekleştirirken islami şartlara uygun olmasına özenle dikkat edilmektedir.  Kurbanlık hayvanın kesilebilecek durumda olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.  Kurbanlık olan dana bir yaşında ve deve beş yaşında olmalıdır. Küçük baş hayvanların ise altı aydan küçük olmamasına dikkat edilmelidir. Ayrıca küçük baş hayvanları en az 40 kg olması gerekmektedir. Hasanpaşa adak kurban satış yeri hizmeti bu şartlara uyarak işlemlerini gerçekleştirmektedir.  Firma arz talep ilişkisini dikkate alarak faaliyet göstermektedir. Talep doğrultusun da düzenli et ihtiyacını karşılamaktadır. Belirli periyotlarda kesim işlemini gerçekleştirmektedir. Böylece düzenli bir şekilde taze ve sağlıklı ete erişim imkanı sağlamaktadır.

Firma kaliteli hizmet anlayışı içerisinde uygun maliyetli kesimler yapmayı hedeflemektedir. Böylece ekonomik ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Diğer taraftan kurbanlık hayvanları sağlıklı ve kontrollü bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır. Gerekli aşılarının yapılması ve temiz ortamlarda barındırılması dikkat ettiği  unsurlardan bir tanesidir.  Diğer taraftan 7/24 hizmet sağlamak ve talep edilen ihtiyacı karşılamak için çalışmaktadır. İleride geniş kapsamlı hizmetler vermeyi amaçlamaktadır. Hasanpaşa adak kurban satış yeri merkezi  civar semtlerde oturan kimseler tarafında da tercih edilmektedir.