Get Adobe Flash player

Büyükbakkalköy adak kurban satış yeri

Büyükbakkalköy adak kurban satış yeri tesislerin de değişik dallar da olmak üzere kesim ve dağıtım hususunda kaliteli hizmet vermektedir. Şükür kurbanı, akika kurbanı, adak kurbanı, bağış kurbanı ve kurbanlık olmak üzere değişik şekillerde kesim işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kurbanlık hayvanlar hijyenik ortamlarda yetiştirilip muhafaza edildikten sonra kesilmektedir. Kesim işlemleri İslami koşullar uygun bir şekilde gerçekleşmektedir. Adak sahibinin isteğine göre kesim işlemi gerçekleştin sonra firma tarafından adrese teslim yapılmaktadır. Ayrı olarak firma kurbanın ihtiyaç sahiplerine erişmesini da sağlamaktadır. Öğrenci yurtları, cem haneleri, kuran kursları vb. kuruluşlara ulaşım olanağı firmanın sağladığı hizmetler arasındadır. Kuruluşlara yapılan yardımlar makbuzla belgelenip adak sahibine gönderilmektedir. Firma emin ve kaliteli hizmetiyle müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. 

Büyükbakkalköy adak kurban satış yeri

Her türlü olanağı sağlayan Büyükbakkalköy adak kurban satış yeri uygun yollarla günümüz teknolojisini birleştirip kesimleri gerçekleştirmektedir. Şayet farklı bir şehirde bulunuyor iseniz bu vaziyetler için farklı çözümlerimiz mevcuttur. Kesim ortamında bulunamayacak kişiler için kullanmış olduğumuz bir uygulama olan canlı internet irtibatıyla hayvanınızı seçimi, kesimi ve kesilen kurbanınızın paketlenmesine kadar canlı olarak size izletmekteyiz. Bu uygulama ile bilhassa vekâlet vererek kestireceğiniz kurbanınızın her mertebesinden haberdar olacaksınız. Siz bütçenize uygun olan adağınızı seçtikten sonra geri kalan bütün işlemler için uzman ekibimiz bütün titizlikle halletmektedir. Kesim, parçalama ve paketleme işlerinden sonra dilerseniz adadığınız adağı sizin isminize dağıtım ve eriştirmeye kadar sizlere yardımcı olmaktayız. Dini kaidelere göre hizmet vererek imanınızı tam anlamıyla gerçekleştirmenize yardımcı olmaktayız.

Bütçenize ve ya adaklık kurban dileğinde bulunurken söylemiş olduğunuz kurbana göre büyükbaş, küçükbaş seçimi yapabilirsiniz. Büyükbakkalköy adak kurban satış yeriisteklerinize uygun tüm kurbanlıkları bünyesinde barındıran hijyenik kesim alanları olan alandır. Adaklık kurbanlıklarınızın sadece kesimi ile değil ayrı olarak parçalara ayrılması ve paketlemesine kadar yakından ilgilenen ekibimiz isterseniz sizlerin yerine bağış noktalarını belirleyerek adaklık kurbanınızı bağışlayabiliriz. Bağış yapılan noktalardan almış olduğumuz makbuzları hatıranda sizlere eriştirerek aklınızda hiçbir sual işareti kalmamasını sağlarız. Satış yerinde bulunan kurbanlıklar özenle yetiştirişmiş besiye çekilmiş ve hazır halde olarak sizlere sunulur. Tüm adaklık kurbanlıklarımızı görmek seçim yapmak ve kesim ile ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olmak için mesai saatleri içerisinde telefon numaralarımız ile bizlere erişebilirsiniz.