Get Adobe Flash player

Yenisahra Adak Kurban Satış Yeri

Yenisahra adak kurban satış yeri her bütçeye uygun adak kurbanlarınızı bulabileceğiniz sizlere her aşamada yardımcı olan bir satış yeridir. Burada veteriner kontrollerinden geçirmiş olduğumuz sağlıklı hayvanlarımızı sizlere satmaktayız. Satın almış olduğunuz adak kurbanınızı gerekli koşullar altında kesimini yaparak parçalarına ayırmaktayız. Temiz ve hijyenik olan satış yerimizde kesilmiş olan adaklık kurbanınızın paketlemesini de yaparak sizlere teslim etmekteyiz. Paketleri teslim almak istemeyen, bizim adımıza dağıtımını gerçekleştirmemizi isteyen müşterilerimiz adına yardıma muhtaç ve yoksul ailelere dağıtımını da yapmaktayız. Adak kurbanını bağış yapmak isteyen müşterilerimiz için de istedikleri yere paketleri teslim edip, gerekli makbuzu alıp, adak kurbanının sahibine teslim etmekteyiz.

Yenisahra adak kurban satış yeri

Adak kurbanınızı almak ve kestirmek için satış yerimizde olmanıza gerek yoktur. Kullanmış olduğumuz yeni teknoloji sayesinde kullanmış olduğumuz bir uygulama olan canlı internet bağlantısıyla hayvanınızı seçimi, kesimi ve kesilen kurbanınızın paketlenmesine kadar canlı olarak size izletmekteyiz. Uzaktan da vekâlet vererek adak kurbanınızı kestirebilmektesiniz. Yenisahra adak kurban satış yeri olarak satmış olduğumuz kurbanlıklarımızı uzman ekibimizle birlikte Anadolu’nun verimli yerlerinden getirmekteyiz. Getirmiş olduğumuz kurbanlıklar gerekli sağlık koşulları için veteriner kontrolünden geçirilmektedir. Bazen adak kurbanı olmak için gerekli koşulları sağlamayan yani kilosu, yaşı uygun olmayan, hastalıklı olan kurbanlıkları uygun fiyata satmak isteyebilirler. Bu tür olaylara kapılmamak için sadece size sunulmuş olan fiyatlara odaklanmamanız gerekmektedir. Bir ibadet olan, Allah’a verilen sözün yerine getirilmesi olan adak kurbanınızın seçiminde dikkat etmeniz gerekmektedir.

Adak kurbanı konusunda bir diğer önemli nokta ise kesim sırasında İslami şartlara uygun olarak kesilip kesilmemesidir. Yenisahra adak kurban satış yeri olarak tecrübeli ekibimizle birlikte adak kurbanınızın her aşamasını usulüne uygun olarak yaparak sizlere yardımcı olmaktayız. Temiz ve sağlıklı ortama sahip satış yerimizde helal kesim kurallarına uymaktayız. Büyükşehirdeki kısıtlı imkânlardan dolayı adak kurbanı aradığınızda bizi tercih ederek doğru adresi bulmuş olmaktasınız. Kurban kesimi sırasında gerekli eğitimleri almış, kendine yöntem geliştirmiş ekibimiz sayesinde çok kısa bir sürede adak kurbanınızın bütün işlerinizi halledip sizlere teslim etmekteyiz.